Gerede Otobana en yakın dinlenme tesisi olarak hizmet veren işletmemiz Sarıoğlu Et Lokantası 7/24 açıktır. Yolculuk esnasında otobüsle veya arabayla şehir dışına çıktığınızda doğru yerde mola vererek dinlenmek büyük bir ihtiyaçtır. Bu hem yolculuğun daha iyi geçmesine yardımcı olduğu için sıklıkla tercih edilir hem de uzun yolculuk esnasında lezzet duraklarında mola vermek ve karnını doyurmak yolculuğu daha keyifli kılar. Aynı zamanda şoförün de enerji toplayarak yola devam etmesi kolaylaşmış olur. Lokantamız lezzet durağı olduğunun farkındadır. Bu sebeple de menü çeşitlerini ona göre ayarlar.

 

Bolu restaurant içinde yer alan lokantamız, alanında tecrübeli ustalarla çalışarak pide çeşitleri, etli ekmek ve lahmacun ile lezzetli bir sunum yakalamıştır. Personelimiz en kaliteli malzemeyi alır, en taze sebzeyi seçer ve servisten önce en ince detayına kadar bütün aşamaları takip eder. Temizlik başta olmak üzere sofraya kadar uzanan özenli bir takip aşaması vardır. Sunum yaparken de güler yüzle ve nezaketle iletişim kuran personelimiz en iyi hizmeti yapmaya çalışır.

 

Bir kebap salonu gibi et çeşitleri yer alırken açılışı bir çorba ile yapmak isteyenlerin sayısı hiç de az değildir. O sebeple çorba çeşitlerimiz çoktur. Dinlenme tesisi olmanın en önemli sorumluluğu, lokantamızın gece gündüz demeden hizmet vermesidir. Bu sebeple pişen yemeklerin her daim taze kalması çok önemlidir. Tesisimiz sadece yolcuların uğrak yeri değildir. Yerli halkın gelip yemesi veya telefonla ulaşarak adrese sipariş vermesi işimizdeki başarının bir göstergesidir.